• Tervetuloa kotisivuillemme !
  • Elokuvalipun voi nyt ostaa etukäteen nettikaupastamme !
Aikataulut
pe
14.12
18.00
 
1h 22min, liput 9,00€
19.45
 
1h 26min, liput 10,00€
 
la
15.12
18.00
 
2h 14min, liput 11,00€
 
su
16.12
 
ma
17.12
 
ti
18.12
18.00
 
1h 48min, liput 10,00€
 
ke
19.12
17.30
 
1h 22min, liput 9,00€
19.15
 
1h 26min, liput 10,00€
 
to
20.12
 
pe
21.12
 
la
22.12
 
su
23.12
 
ma
24.12
 
ti
25.12
 
ke
26.12
 
to
27.12
 
 
&nsbp;
Tulossa ensi-iltaan

Facebook-yhteisö

Löydät meidät myös Facebookista.

Maksuvälineet

Meillä voit maksaa myös SporttiPassilla ja kulttuuriseteleillä! (mm. Smartum, Tyky, Virike)

 
 
Sijainti: Kuva-Tähti / Kuvala / Aikataulut /

Movie trailers provided by Filmtrailers.com