• Tervetuloa kotisivuillemme !
  • Elokuvalipun voi nyt ostaa etukäteen nettikaupastamme !
Aikataulut
pe
8.12
18.15
20.00
 
1h 54min, liput 10,00€
 
la
9.12
15.00
 
1h 22min, liput 8,00€
16.45
18.30
 
2h 59min, liput 13,00€
 
su
10.12
 
ma
11.12
18.00
 
1h 54min, liput 10,00€
 
ti
12.12
17.30
19.15
 
1h 32min, liput 10,00€
 
ke
13.12
18.00
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
to
14.12
18.30
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
pe
15.12
19.00
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
la
16.12
15.00
16.45
 
2h 59min, liput 13,00€
20.00
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
su
17.12
 
ma
18.12
 
ti
19.12
18.00
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
ke
20.12
18.00
 
2h 59min, liput 13,00€
 
to
21.12
18.00
 3D
 
2h 30min, liput 12,00€
 
 
&nsbp;
Tulossa ensi-iltaan

Facebook-yhteisö

Löydät meidät myös Facebookista.

Maksuvälineet

Meillä voit maksaa myös SporttiPassilla ja kulttuuriseteleillä! (mm. Smartum, Tyky, Virike)

 
 
Sijainti: Kuva-Tähti / Kuvala / Aikataulut /

Movie trailers provided by Filmtrailers.com