• Tervetuloa kotisivuillemme !
  • Elokuvalipun voi nyt ostaa etukäteen nettikaupastamme !
Aikataulut

Sali 1

pe
16.11
19.00
 3D
 
2h 14min, liput 12,00€
 
la
17.11
15.00
 
1h 30min, liput 9,00€
17.00
 3D
 
2h 14min, liput 12,00€
 
su
18.11
15.00
 
1h 48min, liput 10,00€
 
ma
19.11
18.00
 
1h 48min, liput 10,00€
 
ti
20.11
18.00
 
1h 48min, liput 10,00€
 
ke
21.11
18.00
 3D
 
2h 14min, liput 12,00€
 
to
22.11
18.00
 
1h 48min, liput 10,00€
 
pe
23.11
 
la
24.11
 
su
25.11
 
ma
26.11
 
ti
27.11
 
ke
28.11
 
to
29.11
 

Sali 2

pe
16.11
19.00
 
2h 14min, liput 11,00€
 
la
17.11
15.00
 
1h 48min, liput 10,00€
17.15
 
2h 5min, liput 11,00€
 
su
18.11
15.00
 
2h 5min, liput 11,00€
 
ma
19.11
18.00
 
2h 5min, liput 11,00€
 
ti
20.11
18.00
 
1h 30min, liput 9,00€
 
ke
21.11
18.00
 
2h 14min, liput 11,00€
 
to
22.11
18.00
 
1h 30min, liput 9,00€
 
pe
23.11
 
la
24.11
 
su
25.11
 
ma
26.11
 
ti
27.11
 
ke
28.11
 
to
29.11
 
 
&nsbp;
Tulossa ensi-iltaan

Facebook-yhteisö

Löydät meidät myös Facebookista.

Maksuvälineet

Meillä voit maksaa myös SporttiPassilla ja kulttuuriseteleillä! (mm. Smartum, Tyky, Virike)

 
 

Movie trailers provided by Filmtrailers.com